dia-miki.tk

Bashkepuntore:arberzhu-bi.the-up.com
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si mund te thyhet addresa elektronike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diamant
Udheheqes i forumit
avatar

Numri i postimeve : 65
Join date : 06/03/2008
Age : 22

MesazhTitulli: Si mund te thyhet addresa elektronike   Fri Mar 07, 2008 7:31 pm

Ne qofte se ju doni qe te thyeni nje addres elektronike atehere duhet ta kopjoni kodin e meposhtem dhe duhet ti thoni viktimes(personit qe doni t'ia thyeni) qe kodin e meposhtem ta qese ne nick name e dyte dhe per dy seconda email do ti thyhet

n—a_Į—ay±m—aĮĒįē±Ēįß±Ēį§ĮaĒįĒ±OĒį—±Ēį§±Ēįr×ĮĒ į+NĒ įLįĒį

Verejtje:Viktima kurre me nuk do te mund te futet ne kete addres perveq ne qofte se e formatizon kompjuterin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dia-miki.piczo.com
 
Si mund te thyhet addresa elektronike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
dia-miki.tk :: Gjera te ndryshme :: Msn Hacking-
Kėrce tek: