dia-miki.tk

Bashkepuntore:arberzhu-bi.the-up.com
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Talluni me te tjeret

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diamant
Udheheqes i forumit
avatar

Numri i postimeve : 65
Join date : 06/03/2008
Age : 22

MesazhTitulli: Talluni me te tjeret   Fri Mar 07, 2008 7:44 pm

Ne qofte se doni te telleni me te vertete me te tjeret atehere beni keshtu : Neper net cafe natyrisht ku i lene komjuteret pa passwors te passworsi shkruani administrator dhe keshtu ne qofte se levia mausi yt do ti leviz edhe te tjereve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dia-miki.piczo.com
 
Talluni me te tjeret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
dia-miki.tk :: Gjera te ndryshme :: Msn Hacking-
Kėrce tek: