dia-miki.tk

Bashkepuntore:arberzhu-bi.the-up.com
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Gjuha Shqipe gjuhe shume e pasur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diamant
Udheheqes i forumit
avatar

Numri i postimeve : 65
Join date : 06/03/2008
Age : 22

MesazhTitulli: Gjuha Shqipe gjuhe shume e pasur   Tue Mar 11, 2008 7:55 pm

-Gjuha Shqipe eshte nje nder gjuhet me te pasura me fjale ne gadishullin ballkanik.Shume njerez kane kontribuar per kete gjuhe te paster.Disa kane leshuar shtepite e tyre per ket gjuhe,e disa te tjere te cilet kane qene te shkolluar kane ecur me kilometra vetem e vetem per ta shkolluar popullin tone shqiptare.
Me poshte pra te linku i nje addrese rreth gjuhes shqipe ju do te mund te gjeni shume sende me rendesi si:downloadimi i fjaloreve te gjuhes shipe(fjalor tipik shqip) si dhe fjalorit me terma te informatikes.
http://gjuha-shqipe.com/permbajtja/softuere/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dia-miki.piczo.com
 
Gjuha Shqipe gjuhe shume e pasur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
dia-miki.tk :: Diskutime Shoqerore :: Gjuha Shqipe-
Kėrce tek: