dia-miki.tk

Bashkepuntore:arberzhu-bi.the-up.com
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si te uploadoni foto ne forum

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diamant
Udheheqes i forumit
avatar

Numri i postimeve : 65
Join date : 06/03/2008
Age : 22

MesazhTitulli: Si te uploadoni foto ne forum   Tue Mar 11, 2008 8:19 pm

Ne qofte se doni te upload foto ne forum atehere duhet te hyni ne addresen paraprake
http://images.black-final.com me pas do t'ju del aty ne faqe cilen foto do te deshironi ta paraqitni.Kur te kryhet ky proces atehere kopjoni kodin e dhene te Hotlinks for forums(1).Pasi qe ta kopjoni kete kod atehere ia beni paste te forumi dhe do t'ju shfaqet foto te cilen e patet deshiruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dia-miki.piczo.com
 
Si te uploadoni foto ne forum
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
dia-miki.tk :: Informacione rreth forumit :: Forumi i jone permban-
Kėrce tek: